Verdiepende workshop "naar actieve vrijwilligers"
Workshop "naar actieve vrijwilligers" verzorgd door de Blijwilliger! Tijdens deze workshop ga je als afgevaardigde van een (sport)vereniging aan de slag om daadwerkelijk de vertaalslag te kunnen maken naar een andere manier van denken om deze vervolgens te kunnen toepassen binnen de eigen vereniging. Het doel? ACTIEVE VRIJWILLIGERS!
Opvolgend aan de mini workshop die tijdens het sportcafé gegeven zal worden is het voor (sport)verenigingen mogelijk om deel te nemen aan deze interactieve workshop.
Het is aan te raden om met 2 tot 3 personen per vereniging deel te nemen zodat jullie vooral samen kunnen werken aan een andere en dus vernieuwde aanpak binnen de vereniging.
De informatie die je krijgt en waarmee je samen aan de slag gaat draagt bij aan het doel: "MEER ACTIEVE VRIJWILLIGERS".
Laten we echter niet vergeten dat we dagelijks dankbaar mogen zijn voor de inzet van de vele vrijwilligers die we nu al hebben. Maar kan het anders? Moet alle last op een paar schouders terecht komen? Kunnen we vervolgens bij het afscheid nemen van een trouw bestuurslid de vele taken wel (laten) overnemen?
Misschien is een andere denkwijze handig en draagt dat vervolgens bij aan de vitaliteit van jouw vereniging!
Deze informatie komt dus op tafel tijdens de workshop.
Er is plek voor maximaal 20 personen en dus ook maar voor een beperkt aantal verenigingen. Bij succes zal deze workshop zeker herhaald worden.
Wacht niet langer en schrijf je nu als vereniging direct in via onderstaand formulier want vol = vol!
Deel deze pagina
Link gekopieerd naar klembord

Heb je een vraag?
Dan kan je altijd contact opnemen met Ralf, de verenigingsondersteuner in de gemeente Echt - Susteren.