Geslaagd sportcafé over sponsoring en fondsenwerving
Op dinsdag 26 mei organiseerde Menswel een sportcafé rondom het thema sponsoring en fondsenwerving voor bestuurders van verenigingen uit de gemeente Echt-Susteren.
Tijdens een informatieve en interactieve avond nam Peter van Baak van Sponsorvisie de aanwezigen mee in de wereld van sponsoring, crowdfunding en andere inkomstenbronnen voor verenigingen. Er werden praktische tips gedeeld over hoe verenigingen slimmer kunnen omgaan met sponsoring en op welke manieren extra financiële middelen kunnen worden gegenereerd.
Naast volop inspiratie was er ruimte voor het stellen van vragen, het delen van ervaringen en het uitwisselen van ideeën tussen verenigingen. De avond werd afgesloten met een gezellige derde helft.
Wij kijken terug op een geslaagde bijeenkomst en bedanken alle aanwezigen voor hun betrokkenheid en enthousiasme!
Deel deze pagina
Link gekopieerd naar klembord
Heb je een vraag?
Dan kan je altijd contact opnemen met de verenigingsondersteuner in de gemeente Echt - Susteren.