Wat heb je nodig?
HOE VERDER | support | bond | gemeente | trainer | geld | sportmiddelen |
Het sportaanbod voor mensen met een beperking kan altijd worden versterkt. Wat is er al en wat is nog nodig om het aanbod te starten of te bestendigen?
Zijn er belemmeringen om op te lossen? Zijn de potentiële deelnemers gehoord? Zoek je mensen of organisaties die het project versterken? Is er een geschikte(re) locatie, andere materialen of geld nodig? Op naar meer mensen in beweging!
Door in gesprek te blijven met betrokkenen en op deze manier open te staan voor aanpassingen, kom je verder. Doe, probeer en ontdek sportieve mogelijkheden. Zoals Johan Cruijff zei: ‘Je moet schieten, anders kun je niet scoren.’
TIP. Sta regelmatig stil bij hoe het gaat. Plan momenten in om te bespreken wat goed gaat en wat beter kan. Check dit aan de hand van De 6 van aangepast sporten en maak concrete afspraken over hoe verder.
Gerelateerd
- Startpositie
- Voor wie is je sportaanbod?
- Waar sta jij?
- Waar wil je sportaanbod organiseren?
- Met wie organiseer je sportaanbod?
- Wat is je resultaat?
- Stap 1: Check behoeften en maak enthousiast
- Stap 2: Stel een werkgroep of commissie samen
- Stap 3: Maak een analyse van je eigen sportclub
- Stap 4: Bind partners aan je initiatief
- Stap 5: Maak een plan en een begroting
- Stap 6
- Stap 7: Zorg voor bekendheid en deel ervaringen
- Stap 8: Leg vast en evalueer

Heb je een vraag?
Neem contact op met NOC*NSF Sport Support via: